Titles you rated
 ConstantineRated ★ 3.5 ConstantineRated ★ 3.5
 Rio BravoRated ★ 3.0 Rio BravoRated ★ 3.0
 The Delta ForceRated ★ 2.5 The Delta ForceRated ★ 2.5
 Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5 Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
 Non-StopRated ★ 3.0 Non-StopRated ★ 3.0
 21Rated ★ 3.0 21Rated ★ 3.0
 The Great WallRated ★ 2.0 The Great WallRated ★ 2.0
 The Lion KingRated ★ 3.0 The Lion KingRated ★ 3.0
 Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0 Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
 Mr. Nice GuyRated ★ 2.0 Mr. Nice GuyRated ★ 2.0
 Toy Story 4Rated ★ 4.0 Toy Story 4Rated ★ 4.0
 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5 Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5 The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
 AladdinRated ★ 4.5 AladdinRated ★ 4.5
 Avengers: EndgameRated ★ 3.5 Avengers: EndgameRated ★ 3.5
 Vantage PointRated ★ 3.0 Vantage PointRated ★ 3.0
 ItRated ★ 3.0 ItRated ★ 3.0
 The KingRated ★ 3.0 The KingRated ★ 3.0
 Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.0 Elizabeth: The Golden AgeRated ★ 3.0
 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5