Titles you rated
The ContactRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
HolidayRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0- WishRated ★ 1.5
The MayorRated ★ 2.0
First ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
The Great BattleRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5