Movies
Ratings
90
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5