Movies
Ratings
186
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 4.5
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0