Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0