Series
Ratings
32
GiantRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
CSI: MiamiRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5