Titles you rated
The MartianRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0