Movies
Ratings
595
Patch AdamsRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 3.0
Boy Meets GirlRated ★ 4.5
Enter the DragonRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 3.0
LimelightRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
The King of MasksRated ★ 4.5
MemoriesRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 4.5
Empire of the SunRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
AwakeningsRated ★ 4.0
You Can Count on MeRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0