Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 1.5
Ready or NotRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Malcolm & MarieRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
BooksmartRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
MankRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.5