Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5- TrickRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 2.5
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0