Series
Ratings
29
ChernobylRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 3.0