Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0