Movies
Ratings
340
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SilenceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
FanaticRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5