Movies
Ratings
373
ArrivalRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0