Series
Ratings
35
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Free!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 2.5
School-Live!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0