Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0