Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 0.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Heart to HeartRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0