Titles you rated
IntrudersRated ★ 2.5
Hostel: Part IIRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 1.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
The Mothman PropheciesRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The CraziesRated ★ 2.0
House at the End of the StreetRated ★ 1.5
Cruel Winter BluesRated ★ 3.0
And Soon the DarknessRated ★ 2.0
Greatest ExpectationsRated ★ 2.5
The DivideRated ★ 2.0