Titles you rated
The MatchRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0- Highway FamilyRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.0