Series
Ratings
153
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
You Season 3Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0