Movies
Ratings
148
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0