Titles you rated
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0