Movies
Ratings
485
Train to BusanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0