Movies
Ratings
44
The ThroneRated ★ 2.0
AddictedRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
NoahRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5