Movies
Ratings
18
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Largo Winch IIRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0