Movies
Ratings
146
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 1.0
The President's BarberRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 1.5
The Front LineRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 1.5
FarinelliRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Mirror MirrorRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
The SpiesRated ★ 2.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5