Titles you rated
- The Last RideRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Next Three DaysRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
The IsleRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0