Movies
Ratings
19
Inside OutRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5