Movies
Ratings
765 BreathlessRated ★ 3.5 BreathlessRated ★ 3.5
- Ah, Wilderness: Part 2Rated ★ 3.5
- Ah, Wilderness: Part 1Rated ★ 3.5
 Pink and GrayRated ★ 3.5 Pink and GrayRated ★ 3.5
 ParasiteRated ★ 4.5 ParasiteRated ★ 4.5
 JokerRated ★ 3.0 JokerRated ★ 3.0
 Whisper of the HeartRated ★ 4.0 Whisper of the HeartRated ★ 4.0
 Iron ManRated ★ 2.5 Iron ManRated ★ 2.5
 American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 1.0 American Pie Presents: The Naked MileRated ★ 1.0
 American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 1.5 American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 1.5
 The Hateful EightRated ★ 2.0 The Hateful EightRated ★ 2.0
 Like CrazyRated ★ 3.5 Like CrazyRated ★ 3.5
 AquamanRated ★ 3.0 AquamanRated ★ 3.0
 Like a French FilmRated ★ 1.5 Like a French FilmRated ★ 1.5
 Are You Scared?Rated ★ 0.5 Are You Scared?Rated ★ 0.5
 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.0 John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.0
 Avengers: EndgameRated ★ 3.5 Avengers: EndgameRated ★ 3.5
 Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0 Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
 The GrinchRated ★ 3.0 The GrinchRated ★ 3.0
 FriendRated ★ 2.5 FriendRated ★ 2.5