Titles you rated
Lunch QueenRated ★ 3.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 2.0
- Daddy FishRated ★ 3.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5
Shining DaysRated ★ 2.0- Run HanyRated ★ 4.0
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0
- KkangsooniRated ★ 3.0
Which Star Are You From?Rated ★ 1.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 2.5
NonstopRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 1.5
Prince HoursRated ★ 1.5- Three FriendsRated ★ 3.5