Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5