Titles you rated
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5