Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0