Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5- PilotRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The DiscoveryRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 4.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0