Movies
Ratings
278
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
The FatherRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5