Series
Ratings
104- Men on a MissionRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
CircleRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Page TurnerRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 1.0
D-DayRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 1.0