Titles you rated
The HimalayasRated ★ 4.0
A Melody to RememberRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0