Series
Ratings
17
SignRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0