Movies
Ratings
15
SecretRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0