Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 0.5
Seven DaysRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
Jack Ryan: Shadow RecruitRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
English VinglishRated ★ 4.0
Saving Mr. BanksRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0