Titles you rated
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 1.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 1.0
The King of DramasRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.0
9 End 2 OutsRated ★ 1.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 1.0- Invisible ManRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5