Series
Ratings
127
My First TimeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0