Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Women of the SunRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5