Movies
Ratings
92
The CallRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
MindhuntersRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.5
ReturnRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
Our TownRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The BodyRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5