Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5