Titles you rated
The LobsterRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 4.0
Somewhere in TimeRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 1.5
SkyfallRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
He Loves Me... He Loves Me NotRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5