Movies
Ratings
100
Step UpRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
My WayRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0