Series
Ratings
36
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
GleeRated ★ 1.5
GleeRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
GleeRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
HealerRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0