Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0