Series
Ratings
11
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0